Wystrój domu czy też mieszkania- diabeł tkwi w szczegółach

na istotne szczegóły takie jak naczynia- które powinny być z różnych materiałów np. melamina. Podobnie...powinniśmy postąpić z każdym pomieszczeniem w domuCo powiesić na ścianie?Sztuka we wnętrzach to bardzo wdzięczy temat - powi

Dodane: 09-05-2015 15:27
Wystrój domu czy też mieszkania- diabeł tkwi w szczegółach melamina
Urządzając mieszkanie trzeba pamiętać o wielu niuansach, które stworzą ostateczny efekt. W łazienkach warto zadbać o właściwy kolor i styl wyposażenia oraz dodatków. W kuchni za to warto zwrócić uwagę na istotne szczegóły takie jak naczynia- które powinny być z różnych materiałów np. . Podobnie...powinniśmy postąpić z każdym pomieszczeniem w domu

Co powiesić na ścianie?

Sztuka we wnętrzach to bardzo wdzięczy temat - powiesić na ścianie można wszystko, od zdjęć, poprzez obrazy do modnych ostatnio plakatów. Ale, ale - dekorować trzeba umieć moje panie! Nie jest tak, że musimy się decydować na jedno - czyli że wieszamy tylko obrazy, czy tylko plakaty - te najlepiej wyglądające galerie zawierają dużą dozę indywidualizmu. Przede wszystkim - nie wieszaj czegoś , bo jest modne. Wieszaj to, co ci się podoba, co jakoś do ciebie przemawia i zgadza się z gustem (zgodność ze stylem wnętrza mile widziana, ale nieobowiązkowa). Tak więc - atakom klonów mówimy NIE! Nudnym napisom w ramkach, bochomazom które mają tylko robić kolor, no nie wiem... albo rybki albo akwarium, czyli jeśli sztuka - to naprawdę niech ma jakieś głębsze znaczenie.


Charles Eames

Charles Ormond James junior (ur. 17 czerwca 1907, zm. 21 sierpnia 1978) ? amerykański plastyk, architekt, projektant form przemysłowych, scenografii filmowej, ceniony głównie za projekty mebli o nowoczesnych, opływowych kształtach (np. foteli).

Współpracował ze swoją żoną Ray, wraz z którą w 1979 otrzymał Royal Gold Medal. Współtworzył z nią również projekt pierwszego w historii pierwowzoru meblościanki, a ich dzieła można zobaczyć na ekspozycji rzemiosła artystycznego w Wadsworth Atheneum. Jego imię i nazwisko znajduje się w St. Louis Walk of Fame w kategorii "Architektura i sztuka". Najbardziej znane projekty małżeństwa Eames to: fotel Le Longne Chair oraz krzesła z serii: "Plywood", "Plastic", "Armchair", "Plastic Side Chair" i "Organic Chair".


O stylach

Zanim znajdziesz swój własny styl, sprawdź który będzie co odpowiadał. Styl we wnętrzu to nie tylko kwestia dodatków, czy kolorów, ale także funkcjonalności. Na przykład jeśli marzy ci się mieszkanie eklektyczne, to miej świadomość, że tworzenie tego konkretnego stylu trwa latami i jest to naprawdę dla tych, którzy wiedzą o wnętrzach trochę więcej.